تناسب اندام

چاقی ، ورزش و تناسب اندام

حمله همه جانبه به منطقه T

یک اصطلاح قدیمی و معروفی که هر وقت می‌خواستند در مورد کسی که از نظر بدنی با الباقی تفاوت داشت بگویند و به کار برده می‌شد این بود : چه قدر چهارشانه است و این شروع داستان این هفته ماست... ادامه

حمله همه جانبه به منطقه T حمله همه جانبه به منطقه T

چربی سوزی برای خانم ها

معمولا در مورد کاهش وزن اینطور تصور می شود که خیلی ساده است : کمتر بخور و تمرین کن، البته این کاملا صحیح است، ولی چیزی که یک بدنساز به شما خواهد گفت این است که کاهش دادن چربی کاری بسیار مشکل است... ادامه

چربی سوزی برای خانم ها چربی سوزی برای خانم ها

روش‎های کاهش وزن به وسیله جراحی

برخی از افراد چاق نمی‌توانند با شیوه‌های معمول وزن خود را کاهش دهند و پزشکان انجام اعمال جراحی کاهش وزن را برای آنها توصیه می‌کنند. به گزارش ایسنا : هر سال تنها در آمریکا 160 هزار عمل جراحی کاهش وزن انجام می‌شود، البته این اعمال جراحی... ادامه

روش‎های کاهش وزن به وسیله جراحی روش‎های کاهش وزن به وسیله جراحی

تمرین های رشد عضلات سینه توسط خوئل استابز

پرینت E-mail

تمرین های رشد عضلات سینه توسط خوئل استابزامروز مروری به تمرین خوئل استابز بر روی عضله ی سینه را برای شما شرح می دهیم این ورزشکار (خوئل استابز) به داشتن عضله های زیر بغل فوق العاده شهرت دارد.

پرس سینه حرکتی بی بدیل

پرس سینه ی سنگین نوعی اضافه بار بر روی عضلات سینه ایجاد می کند که نظیر ان در سایر حرکات وجود ندارد در صورتی که از نظر شانه مشکل دارید از انجام این حرکت صرف نظر کنید. حرکت های دیگر مانند قفسه سینه دمبل یا کراس اور برای شکل دهی به سینه موثر است.

سینه بی سرشانه

انجام حرکات سینه و شانه در یک روز خاص فشار زیادی بر روی عضله ی شانه به وجود می اورد برای انجام این دو حرکت روز های متفاوتی رو در نظر بگیرید. استابز عضله های جلوبازو را با سینه در یک روز انجام می دهد و سرشانه را در روز دیگری انجام می دهد. اگر قرار باشد این دوعضله در یک روز صورت بگیرد فشار زیادی به سرشانه و قفسه می اید و احتمال اسیب دیدگی زیاد می شود.

زیر سینه از اجزای اصلی است

او در روز تمرین سینه حرکت زیر سینه را نیز انجام می دهد با وجود این که استابز زیر سینه های خوبی دارد اما این حرکت را در میان برنامه تمرینی خود قرار داده تا انقباض و فشار را بر روی ناحیه تحتانی سینه حس کند. در صورتی که رژیم دارید و می خواهید جزئیات بهتری از عضلات بدست اورید این حرکت را انجام دهید.

تمرین تنها و موثر

در زمانی که بدون یار تمرین به باشگاه می رود به تمرین با دستگاه ها بیشتر می پردازد و به دستگاه هایی که حرکت هر دست جدا است بیشتر علاقه دارد زیرا این دستگاه ها اجازه می دهند که دو طرف بدن به طور مجزا عمل کنند و باعث می شود تناسب اندام بهتری ایجاد شود.

برنامه تمرین سینه خوئل استابز

توجه : با کلیک روی هر حرکت، می توانید فیلم آموزشی اجرای آن حرکت را مشاهده فرمایید.

حرکت تکرار ست
قفسه سینه با دستگاه 12 4
پرس بالا سینه با هالتر 15-12-10-8-6 5
پرس سینه با هالتر 15-12-10-8-6 5
پرس زیر سینه با هالتر 12-10-8-6 4
قفسه سینه با دمبل 15 3
پول اور با دمبل 12 4
پارالل 12 2

مرجع : http://badansazy.ir

تماس با ما

اگر مایلید با سایت تناسب همکاری کنید و یا تمایل دارید مطالب خودتان را برای ما ارسال کنید ، همچنین برای تبادل لینک با ما و یا برای درج آگهی خودتان در سایت ، می توانید از این بخش استفاده کنید و یا به آدرس Info@tanaasob.com ایمیل بزنید.بدیهی است مطالب ارسالی شما پس از بررسی با نام خودتان در سایت به نمایش گذاشته می شود.

آخرین مطالب

آخرین مطالب