تناسب اندام

چاقی ، ورزش و تناسب اندام

حمله همه جانبه به منطقه T

یک اصطلاح قدیمی و معروفی که هر وقت می‌خواستند در مورد کسی که از نظر بدنی با الباقی تفاوت داشت بگویند و به کار برده می‌شد این بود : چه قدر چهارشانه است و این شروع داستان این هفته ماست... ادامه

حمله همه جانبه به منطقه T حمله همه جانبه به منطقه T

چربی سوزی برای خانم ها

معمولا در مورد کاهش وزن اینطور تصور می شود که خیلی ساده است : کمتر بخور و تمرین کن، البته این کاملا صحیح است، ولی چیزی که یک بدنساز به شما خواهد گفت این است که کاهش دادن چربی کاری بسیار مشکل است... ادامه

چربی سوزی برای خانم ها چربی سوزی برای خانم ها

روش‎های کاهش وزن به وسیله جراحی

برخی از افراد چاق نمی‌توانند با شیوه‌های معمول وزن خود را کاهش دهند و پزشکان انجام اعمال جراحی کاهش وزن را برای آنها توصیه می‌کنند. به گزارش ایسنا : هر سال تنها در آمریکا 160 هزار عمل جراحی کاهش وزن انجام می‌شود، البته این اعمال جراحی... ادامه

روش‎های کاهش وزن به وسیله جراحی روش‎های کاهش وزن به وسیله جراحی

چاقی دوران نوجوانی، خطر ابتلا به سرطان را تشدید می‌كند

پرینت E-mail

چاقی دوران نوجوانی، خطر ابتلا به سرطان را تشدید می‌كندیك مطالعه جدید حاكیست در مردانی كه در دوران نوجوانی خود دچار چاقی یا اضافه وزن بوده‌اند احتمال اینكه در سنین بالاتر بر اثر ابتلا به سرطان بمیرند، بیشتر است.
به گزارش ایسنا، این مردان اغلب با خطر ابتلا به سرطان‌هایی مثل سرطان ریه، پوست، كلیه و پروستات مواجه هستند و حتی در صورتی كه در دوران میانسالی وزن خود را كاهش دهند باز هم ظاهرا از احتمال خطر بروز سرطان در آنها كاسته نمی‌شود.
در این مطالعه معلوم شد مردانی كه در زمان نوجوانی چاق و یا دچار اضافه وزن بوده‌اند در سنین بالاتر 35 درصد بیشتر از سایر همسالان خود در معرض خطر ابتلا به سرطان یا مرگ ومیر ناشی از این بیماری هستند. این مطالعه فقط روی شركت كنندگان مرد متمركز شده اما پیش‌بینی می‌شود كه همین ارتباط در زنان نیز وجود داشته باشد.
به گزارش روزنامه دیلی میل، كارشناسان انگلیسی در این مطالعه روی حدود 20 هزار مرد آزمایش و بررسی كردند. این بررسی‌ها با همكاری متخصصان شورای مطالعات پزشكی انگلیس، دانشگاه كالج لندن و دانشكده بهداشت عمومی هاروارد در بوستون صورت گرفته است. در این مطالعه در واقع اطلاعات پزشكی ثبت شده مربوط به 19 هزار و 593 دانسجوی فارغ التحصیل پسر مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت.
این دانشجویان در مطالعات هاروارد بین سالهای 1916 تا 1950 میلادی شركت كرده بودند. دكتر لنیسای گری، از متخصصان اصلی این مطالعه خاطرنشان كرد : افزایش شاخص توده بدنی (BMI) در این دانشجویان عامل تعیین كننده‌ای در افزایش خطر ابتلا به سرطان اما در سنین میانسالی بود.

مرجع : http://isna.ir

تماس با ما

اگر مایلید با سایت تناسب همکاری کنید و یا تمایل دارید مطالب خودتان را برای ما ارسال کنید ، همچنین برای تبادل لینک با ما و یا برای درج آگهی خودتان در سایت ، می توانید از این بخش استفاده کنید و یا به آدرس Info@tanaasob.com ایمیل بزنید.بدیهی است مطالب ارسالی شما پس از بررسی با نام خودتان در سایت به نمایش گذاشته می شود.

آخرین مطالب

آخرین مطالب