تناسب اندام

چاقی ، ورزش و تناسب اندام

حمله همه جانبه به منطقه T

یک اصطلاح قدیمی و معروفی که هر وقت می‌خواستند در مورد کسی که از نظر بدنی با الباقی تفاوت داشت بگویند و به کار برده می‌شد این بود : چه قدر چهارشانه است و این شروع داستان این هفته ماست... ادامه

حمله همه جانبه به منطقه T حمله همه جانبه به منطقه T

چربی سوزی برای خانم ها

معمولا در مورد کاهش وزن اینطور تصور می شود که خیلی ساده است : کمتر بخور و تمرین کن، البته این کاملا صحیح است، ولی چیزی که یک بدنساز به شما خواهد گفت این است که کاهش دادن چربی کاری بسیار مشکل است... ادامه

چربی سوزی برای خانم ها چربی سوزی برای خانم ها

روش‎های کاهش وزن به وسیله جراحی

برخی از افراد چاق نمی‌توانند با شیوه‌های معمول وزن خود را کاهش دهند و پزشکان انجام اعمال جراحی کاهش وزن را برای آنها توصیه می‌کنند. به گزارش ایسنا : هر سال تنها در آمریکا 160 هزار عمل جراحی کاهش وزن انجام می‌شود، البته این اعمال جراحی... ادامه

روش‎های کاهش وزن به وسیله جراحی روش‎های کاهش وزن به وسیله جراحی

کاهش وزن به از بین رفتن کرم های روده کمک می کند

پرینت E-mail

کاهش وزن به از بین رفتن کرم های روده کمک می کنددانشمندان دانشگاه منچستر کشف کرده اند که کاهش وزن نقش مهمی در پاسخ بدن به مبارزه با کرم های روده دارد.

این یافته در مجله پاتوژن های PLOS منتشر شده است و نشان می دهد که سیستم ایمنی بدن ، از مسیرهای تغذیه طبیعی که باعث کاهش وزن می شوند ، استفاده می کند ، سپس مکانیسم های دفاعی بدن را برای اخراج کرم های روده هدایت می کند.
نزدیک به یک چهارم از جمعیت جهان آلوده به انگل های دستگاه گوارش است. این عفونت شایع غالبا در یک دوره کاهش اشتها و در نتیجه کاهش وزن منجر می شود. با این حال ، کمی در مورد عوامل کنترل این تغییرات در تغذیه و اینکه چگونه آنها رخ می دهند ، شناخت ایجاد شده است.

دانشمندان از گروه ایمنی شناسی منچستر و موسسه التهاب و تعمیر ، بر روی پاسخ سیستم ایمنی در موش هایی که فاقد سلول های ایمنی بودند و از هورمون ها تغذیه می کردند ، مطالعه کردند.موش ها به کرم انگل Trichinella spiralis آلوده بودند.

جالب توجه است که سیستم ایمنی بدن با استفاده از هورمون cholecystokinin ، معمولا باعث توقف تغذیه در طول وعده های غذایی روزانه و در نتیجه کاهش وزن و رسوبات چربی می شود. سپس این مساله باعث کاهش سطح چربی که مولد هورمون لپتین است و می تواند پاسخ سیستم ایمنی بدن را تحت تاثیر قرار دهد ، می شود.
برای دیدن اینکه آیا این کاهش لپتین مفید است ، محققان میزان لپتین در موش ها را در هنگام آلوده کردن آنها به کرم حفظ کردند. آنها دریافتند که این موش ها پاسخ صحیح سیستم ایمنی بدن به انگل را ندارند و در نتیجه این امر باعث تاخیر در اخراج کرم می شود.

مرجع : http://www.sciencedaily.com

تماس با ما

اگر مایلید با سایت تناسب همکاری کنید و یا تمایل دارید مطالب خودتان را برای ما ارسال کنید ، همچنین برای تبادل لینک با ما و یا برای درج آگهی خودتان در سایت ، می توانید از این بخش استفاده کنید و یا به آدرس Info@tanaasob.com ایمیل بزنید.بدیهی است مطالب ارسالی شما پس از بررسی با نام خودتان در سایت به نمایش گذاشته می شود.

آخرین مطالب

آخرین مطالب