تناسب اندام

چاقی ، ورزش و تناسب اندام

ده حرکت برای تقویت عضلات پا

در اینجا به ۱۰ تمرین ورزشی اشاره خواهیم کرد که بتواند به عضلانی تر کردن پائین تنه شما کمک کنند. ادامه

ده حرکت برای تقویت عضلات پا ده حرکت برای تقویت عضلات پا

10 رژیم رایج لاغری

ه جای پرداختن به یک مورد خاص کاهش وزن، سراغ یک سوژه داغ، عام و پرطرفدار رفته ایم؛ «مقایسه ۱۰ رژیم پرطرفدار لاغری». بررسی های جدید نشان داده است وزن یک سوم افرادی که برای کاهش وزن رژیم می گیرند... ادامه

10 رژیم رایج لاغری 10 رژیم رایج لاغری

افزایش وزن بیش از حد در دوران بارداری افزایش خطر جراحات در هنگام زایمان را بهمراه دارد

پرینت E-mail

افزایش وزن بیش از حد در دوران بارداری افزایش خطر جراحات...با توجه به مطالعه انجام شده توسط محققان در مرکز پزشکی مونته فیور، با افزایش وزن بیش از حد در دوران بارداری، خطر پارگی واژینال در طول زایمان به طور قابل توجهی افزایش می یابد.

در میان بیش از 1،000 زن که در این مطالعه شرکت کردند، 126 زن با توجه به معیارهای ایجاد شده توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO)، افزایش قابل توجهی در شاخص توده بدن (BMI) خود تجربه کردند. از این زنان، 85.5 درصد دچار پارگی واژینال شدند در مقایسه با 69 درصد از زنانی که رده BMI آنها بدون تغییر باقی مانده است.

دکتر دیانا گارتو، در گروه زنان و زایمان و سلامت زنان مرکز پزشکی مونته فیور، و همچنین مربی در گروه زنان و زایمان و سلامت زنان آلبرت انیشتین از کالج پزشکی دانشگاه یشیوا می گوید : "افزایش وزن بیش از حد در دوران بارداری می تواند به ایجاد نوزادان بزرگتر منجر شود، بنابراین قصد ما از این مطالعه این بود که آیا افزایش خطر پارگی برای مهبل مادر در هنگام زایمان وجود دارد؟"
او گفت :"نتایج ما قابل توجه است، زمانی که مادر افزایش وزن بیش از حد پیدا می کند، این امر باعث افزایش خطر پارگی مهبل در هنگام زایمان می شود".

مرجع : http://www.sciencedaily.com/releases/2013/05/130507164244.htm

تماس با ما

اگر مایلید با سایت تناسب همکاری کنید و یا تمایل دارید مطالب خودتان را برای ما ارسال کنید ، همچنین برای تبادل لینک با ما و یا برای درج آگهی خودتان در سایت ، می توانید از این بخش استفاده کنید و یا به آدرس Info@tanaasob.com ایمیل بزنید.بدیهی است مطالب ارسالی شما پس از بررسی با نام خودتان در سایت به نمایش گذاشته می شود.

آخرین مطالب

آخرین مطالب