تناسب اندام

چاقی ، ورزش و تناسب اندام

اهمیت ریکاوری در بدنسازی

بسیاری از پرورش‌اندام کاران مخصوصاً مبتدی‌ها به لحاظ این که زودتر به هدف خود برسند سعی می‌کنند با تمام وجود و قدرتشان به وزنه زدن بپردازند و در این بین برخی اوقات برخی جلسات تمرینی را نیز غیبت می‌کنند و برای جبران آن سعی می‌کنند سنگین‌تر و بیشتر وزنه بزنند که این روشی اشتباه است... ادامه

اهمیت ریکاوری در بدنسازی اهمیت ریکاوری در بدنسازی

نکات قهرمانان پرورش اندام برای بخش داخلی عضلات سینه

چنانچه بخش داخلی عضلات سینه توسعه خوبی داشته باشند یکی از نقاط قوت عضلات بالاتنه به حساب خواهند آمد. برای هدف قراردادن بخش داخلی عضلات سینه عمدتاً حرکاتی انتخاب می‌شوند که در آنها فاصله بین ست‌ها کم است یا حرکاتی که در بخش بالای حرکت... ادامه

نکات قهرمانان پرورش اندام برای بخش داخلی عضلات سینه نکات قهرمانان پرورش اندام برای بخش داخلی عضلات سینه

تغذیه در بدنسازی

رژیم غذایی بدنسازی برای ساخت عضله و کاهش چربی بدن می باشد و باعث افزایش توده عضلانی و افزایش سوخت و ساز بدن می شود. غذاهای پر پروتئین و کربوهیدرات پیچیده ( نان کامل، ماکارونی و غلات ) در بدنسازی موثر است. یک رژیم غذایی بدنسازی به طور کلی 2500 – 5500 کالری در هر روز برای مردان و 1500 – 3000 کالری در روز برای زنان... ادامه

تغذیه در بدنسازی تغذیه در بدنسازی

افزایش وزن بیش از حد در دوران بارداری افزایش خطر جراحات در هنگام زایمان را بهمراه دارد

پرینت E-mail

افزایش وزن بیش از حد در دوران بارداری افزایش خطر جراحات...با توجه به مطالعه انجام شده توسط محققان در مرکز پزشکی مونته فیور، با افزایش وزن بیش از حد در دوران بارداری، خطر پارگی واژینال در طول زایمان به طور قابل توجهی افزایش می یابد.

در میان بیش از 1،000 زن که در این مطالعه شرکت کردند، 126 زن با توجه به معیارهای ایجاد شده توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO)، افزایش قابل توجهی در شاخص توده بدن (BMI) خود تجربه کردند. از این زنان، 85.5 درصد دچار پارگی واژینال شدند در مقایسه با 69 درصد از زنانی که رده BMI آنها بدون تغییر باقی مانده است.

دکتر دیانا گارتو، در گروه زنان و زایمان و سلامت زنان مرکز پزشکی مونته فیور، و همچنین مربی در گروه زنان و زایمان و سلامت زنان آلبرت انیشتین از کالج پزشکی دانشگاه یشیوا می گوید : "افزایش وزن بیش از حد در دوران بارداری می تواند به ایجاد نوزادان بزرگتر منجر شود، بنابراین قصد ما از این مطالعه این بود که آیا افزایش خطر پارگی برای مهبل مادر در هنگام زایمان وجود دارد؟"
او گفت :"نتایج ما قابل توجه است، زمانی که مادر افزایش وزن بیش از حد پیدا می کند، این امر باعث افزایش خطر پارگی مهبل در هنگام زایمان می شود".

مرجع : http://www.sciencedaily.com/releases/2013/05/130507164244.htm

تماس با ما

اگر مایلید با سایت تناسب همکاری کنید و یا تمایل دارید مطالب خودتان را برای ما ارسال کنید ، همچنین برای تبادل لینک با ما و یا برای درج آگهی خودتان در سایت ، می توانید از این بخش استفاده کنید و یا به آدرس Info@tanaasob.com ایمیل بزنید.بدیهی است مطالب ارسالی شما پس از بررسی با نام خودتان در سایت به نمایش گذاشته می شود.

آخرین مطالب

آخرین مطالب