تناسب اندام

چاقی ، ورزش و تناسب اندام

حمله همه جانبه به منطقه T

یک اصطلاح قدیمی و معروفی که هر وقت می‌خواستند در مورد کسی که از نظر بدنی با الباقی تفاوت داشت بگویند و به کار برده می‌شد این بود : چه قدر چهارشانه است و این شروع داستان این هفته ماست... ادامه

حمله همه جانبه به منطقه T حمله همه جانبه به منطقه T

چربی سوزی برای خانم ها

معمولا در مورد کاهش وزن اینطور تصور می شود که خیلی ساده است : کمتر بخور و تمرین کن، البته این کاملا صحیح است، ولی چیزی که یک بدنساز به شما خواهد گفت این است که کاهش دادن چربی کاری بسیار مشکل است... ادامه

چربی سوزی برای خانم ها چربی سوزی برای خانم ها

روش‎های کاهش وزن به وسیله جراحی

برخی از افراد چاق نمی‌توانند با شیوه‌های معمول وزن خود را کاهش دهند و پزشکان انجام اعمال جراحی کاهش وزن را برای آنها توصیه می‌کنند. به گزارش ایسنا : هر سال تنها در آمریکا 160 هزار عمل جراحی کاهش وزن انجام می‌شود، البته این اعمال جراحی... ادامه

روش‎های کاهش وزن به وسیله جراحی روش‎های کاهش وزن به وسیله جراحی

افزایش وزن بیش از حد در دوران بارداری افزایش خطر جراحات در هنگام زایمان را بهمراه دارد

پرینت E-mail

افزایش وزن بیش از حد در دوران بارداری افزایش خطر جراحات...با توجه به مطالعه انجام شده توسط محققان در مرکز پزشکی مونته فیور، با افزایش وزن بیش از حد در دوران بارداری، خطر پارگی واژینال در طول زایمان به طور قابل توجهی افزایش می یابد.

در میان بیش از 1،000 زن که در این مطالعه شرکت کردند، 126 زن با توجه به معیارهای ایجاد شده توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO)، افزایش قابل توجهی در شاخص توده بدن (BMI) خود تجربه کردند. از این زنان، 85.5 درصد دچار پارگی واژینال شدند در مقایسه با 69 درصد از زنانی که رده BMI آنها بدون تغییر باقی مانده است.

دکتر دیانا گارتو، در گروه زنان و زایمان و سلامت زنان مرکز پزشکی مونته فیور، و همچنین مربی در گروه زنان و زایمان و سلامت زنان آلبرت انیشتین از کالج پزشکی دانشگاه یشیوا می گوید : "افزایش وزن بیش از حد در دوران بارداری می تواند به ایجاد نوزادان بزرگتر منجر شود، بنابراین قصد ما از این مطالعه این بود که آیا افزایش خطر پارگی برای مهبل مادر در هنگام زایمان وجود دارد؟"
او گفت :"نتایج ما قابل توجه است، زمانی که مادر افزایش وزن بیش از حد پیدا می کند، این امر باعث افزایش خطر پارگی مهبل در هنگام زایمان می شود".

مرجع : http://www.sciencedaily.com/releases/2013/05/130507164244.htm

تماس با ما

اگر مایلید با سایت تناسب همکاری کنید و یا تمایل دارید مطالب خودتان را برای ما ارسال کنید ، همچنین برای تبادل لینک با ما و یا برای درج آگهی خودتان در سایت ، می توانید از این بخش استفاده کنید و یا به آدرس Info@tanaasob.com ایمیل بزنید.بدیهی است مطالب ارسالی شما پس از بررسی با نام خودتان در سایت به نمایش گذاشته می شود.

آخرین مطالب

آخرین مطالب