تناسب اندام

چاقی ، ورزش و تناسب اندام

حمله همه جانبه به منطقه T

یک اصطلاح قدیمی و معروفی که هر وقت می‌خواستند در مورد کسی که از نظر بدنی با الباقی تفاوت داشت بگویند و به کار برده می‌شد این بود : چه قدر چهارشانه است و این شروع داستان این هفته ماست... ادامه

حمله همه جانبه به منطقه T حمله همه جانبه به منطقه T

چربی سوزی برای خانم ها

معمولا در مورد کاهش وزن اینطور تصور می شود که خیلی ساده است : کمتر بخور و تمرین کن، البته این کاملا صحیح است، ولی چیزی که یک بدنساز به شما خواهد گفت این است که کاهش دادن چربی کاری بسیار مشکل است... ادامه

چربی سوزی برای خانم ها چربی سوزی برای خانم ها

روش‎های کاهش وزن به وسیله جراحی

برخی از افراد چاق نمی‌توانند با شیوه‌های معمول وزن خود را کاهش دهند و پزشکان انجام اعمال جراحی کاهش وزن را برای آنها توصیه می‌کنند. به گزارش ایسنا : هر سال تنها در آمریکا 160 هزار عمل جراحی کاهش وزن انجام می‌شود، البته این اعمال جراحی... ادامه

روش‎های کاهش وزن به وسیله جراحی روش‎های کاهش وزن به وسیله جراحی

رشد غیر طبیعی مغز جنین در زنان چاق

پرینت E-mail

رشد غیر طبیعی مغز جنین در زنان چاقدر یک مطالعه در تاریخ 11 فوریه ، در انجمن نشست پزشکی سالانه مادر-جنین ، در سان فرانسیسکو ، کالیفرنیا ، محققان از مرکز پزشکی تافتز ، یافته های خود را مبنی بر اثرات چاقی مادر بر روی جنین ، به طور خاص در رشد مغز نشان دادند. در مطالعه انجام شده در موسسه تحقیقات مادر-نوزاد (MIRI) در مرکز پزشکی تافتز در بوستون ، ماساچوست ، نگاه شده بر رشد جنین در 16 نفر از زنان باردار ، هشت چاق و هشت لاغر ، برای دیدن اثرات چاقی مادران بر حالت ژن جنین. محققان دریافته اند که جنین زنان چاق در اوایل سه ماهه دوم بارداری ، در مقایسه با جنین زنانی که وزن سالم دارند ، دچار تفاوت هایی در حالت ژن می شوند. این موضوع با توجه خاص به رشد غیر طبیعی مغز در جنین زنان چاق مطرح می شود.

دکتر آندرا ادلو ، مولف این مطالعه و همکارانش در دپارتمان مادر و جنین در مرکز پزشکی تافتز می گوید : "برای زنان جای تعجب نیست زمانیکه می شنوند که چاق بودن در دوران بارداری می تواند به چاقی در کودک منجر شود ، اما آنچه ممکن است آنها را متعجب کند اثر بالقوه آن بر روی رشد مغز کودک متولد نشده خود است."

چاقی مادران یک مشکل به سرعت در حال رشد در ایالات متحده بشمار می رود. در حال حاضر یکی در میان سه زن باردار ، چاق است.نتیجه گیری از این مطالعه ، ما را به مطالعه درباره نقش حالت ژن در کمک به روشن کردن مکانیسم های احتمالی برای توصیف اختلالات آسیب های عصبی ، پس از تولد در کودکان از زنان چاق ، از جمله افزایش نرخ اوتیسم و ​​تنظیم اشتها هیپوتالاموس ، رهنمون می سازد.

این تیم تحقیقاتی امیدوار است که یافته های آنها و هر گونه اطلاعات کسب شده در آینده ، به بارداری سالم زنان و به حداقل رساندن خطر ابتلا فرزندان آنها ، منجر شود.

مرجع : http://www.sciencedaily.com

تماس با ما

اگر مایلید با سایت تناسب همکاری کنید و یا تمایل دارید مطالب خودتان را برای ما ارسال کنید ، همچنین برای تبادل لینک با ما و یا برای درج آگهی خودتان در سایت ، می توانید از این بخش استفاده کنید و یا به آدرس Info@tanaasob.com ایمیل بزنید.بدیهی است مطالب ارسالی شما پس از بررسی با نام خودتان در سایت به نمایش گذاشته می شود.

آخرین مطالب

آخرین مطالب