تناسب اندام

چاقی ، ورزش و تناسب اندام

ده حرکت برای تقویت عضلات پا

در اینجا به ۱۰ تمرین ورزشی اشاره خواهیم کرد که بتواند به عضلانی تر کردن پائین تنه شما کمک کنند. ادامه

ده حرکت برای تقویت عضلات پا ده حرکت برای تقویت عضلات پا

10 رژیم رایج لاغری

ه جای پرداختن به یک مورد خاص کاهش وزن، سراغ یک سوژه داغ، عام و پرطرفدار رفته ایم؛ «مقایسه ۱۰ رژیم پرطرفدار لاغری». بررسی های جدید نشان داده است وزن یک سوم افرادی که برای کاهش وزن رژیم می گیرند... ادامه

10 رژیم رایج لاغری 10 رژیم رایج لاغری

رشد غیر طبیعی مغز جنین در زنان چاق

پرینت E-mail

رشد غیر طبیعی مغز جنین در زنان چاقدر یک مطالعه در تاریخ 11 فوریه ، در انجمن نشست پزشکی سالانه مادر-جنین ، در سان فرانسیسکو ، کالیفرنیا ، محققان از مرکز پزشکی تافتز ، یافته های خود را مبنی بر اثرات چاقی مادر بر روی جنین ، به طور خاص در رشد مغز نشان دادند. در مطالعه انجام شده در موسسه تحقیقات مادر-نوزاد (MIRI) در مرکز پزشکی تافتز در بوستون ، ماساچوست ، نگاه شده بر رشد جنین در 16 نفر از زنان باردار ، هشت چاق و هشت لاغر ، برای دیدن اثرات چاقی مادران بر حالت ژن جنین. محققان دریافته اند که جنین زنان چاق در اوایل سه ماهه دوم بارداری ، در مقایسه با جنین زنانی که وزن سالم دارند ، دچار تفاوت هایی در حالت ژن می شوند. این موضوع با توجه خاص به رشد غیر طبیعی مغز در جنین زنان چاق مطرح می شود.

دکتر آندرا ادلو ، مولف این مطالعه و همکارانش در دپارتمان مادر و جنین در مرکز پزشکی تافتز می گوید : "برای زنان جای تعجب نیست زمانیکه می شنوند که چاق بودن در دوران بارداری می تواند به چاقی در کودک منجر شود ، اما آنچه ممکن است آنها را متعجب کند اثر بالقوه آن بر روی رشد مغز کودک متولد نشده خود است."

چاقی مادران یک مشکل به سرعت در حال رشد در ایالات متحده بشمار می رود. در حال حاضر یکی در میان سه زن باردار ، چاق است.نتیجه گیری از این مطالعه ، ما را به مطالعه درباره نقش حالت ژن در کمک به روشن کردن مکانیسم های احتمالی برای توصیف اختلالات آسیب های عصبی ، پس از تولد در کودکان از زنان چاق ، از جمله افزایش نرخ اوتیسم و ​​تنظیم اشتها هیپوتالاموس ، رهنمون می سازد.

این تیم تحقیقاتی امیدوار است که یافته های آنها و هر گونه اطلاعات کسب شده در آینده ، به بارداری سالم زنان و به حداقل رساندن خطر ابتلا فرزندان آنها ، منجر شود.

مرجع : http://www.sciencedaily.com

تماس با ما

اگر مایلید با سایت تناسب همکاری کنید و یا تمایل دارید مطالب خودتان را برای ما ارسال کنید ، همچنین برای تبادل لینک با ما و یا برای درج آگهی خودتان در سایت ، می توانید از این بخش استفاده کنید و یا به آدرس Info@tanaasob.com ایمیل بزنید.بدیهی است مطالب ارسالی شما پس از بررسی با نام خودتان در سایت به نمایش گذاشته می شود.

آخرین مطالب

آخرین مطالب