تناسب اندام

چاقی ، ورزش و تناسب اندام

برنامه تمرینی و نکات پیشنهادی آرنولد برای عضلات شکم

با اینکه سال ها از دوران قهرمانی آرنولد می گذرد، هنوز هم کمر باریک او و عضلات استثنایی اش در ناحیه شکم و پهلو در ذهن تمام دوستداران بدنسازی جای دارد. در ادامه شاهد نظرات او در مورد جنبه های مختلف تمرین عضلات شکم جهت دستیابی به بهترین فرم در این ناحیه خواهید بود... ادامه

برنامه تمرینی و نکات پیشنهادی آرنولد برای عضلات شکم برنامه تمرینی و نکات پیشنهادی آرنولد برای عضلات شکم

ساده‌ترین رژیم‌ لاغری

شاید شما هم جزو افرادی باشید که رژیم گرفتن برایشان خسته کننده، طاقت فرسا و بیهوده است اما با رعایت برخی موارد ساده می‌توانید بدون عذاب با حفظ تعادل و سلامت زندگی کنید... ادامه

ساده‌ترین رژیم‌ لاغری ساده‌ترین رژیم‌ لاغری

تغذیه برای تناسب اندام خانم ها

آووكادو ، نان شیرینی گندمی ، موز ، توتها ، هویج ، ران مرغ ، شیر كاكائو ، پنیر كم‌چرب ، زغال اخته ، تخم مرغ ، بذركتان زمینی ، پرتقال ، بادام زمینی ، سیب زمینی ، ماهی سالامون... ادامه

تغذیه برای تناسب اندام خانم ها تغذیه برای تناسب اندام خانم ها

افزایش وزن مناسب در دوران بارداری

پرینت E-mail

افزایش وزن مناسب در دوران بارداریمحققان در یک مطالعه که در تاریخ 15 فوریه ارائه شده ، در نشست سالانه طب مادر و جنین ، در سان فرانسیسکو ، گزارشی داده اند که نشان می دهد که فعالیت بدنی پایدار و شیوه زندگی سالم در سه ماهه اول بارداری می تواند از افزایش وزن بیش از حد در زنان چاق باردار (با شاخص توده بدن بالاتر از 30) ، زایمان زودرس ، فشار خون بالا و دیابت بارداری جلوگیری کند.
این مطالعه تصادفی ، تحت عنوان پیدایش عوارض حاملگی در زنان با BMI > 25 ، به تدوین یک سبک زندگی سالم و برنامه غذا خوردن صحیح ، برای کمک به پزشکان برای ارائه توصیه های خاص به زنان چاق باردار در مورد مقدار وزنی که باید در طول دوران بارداری خود داشته باشند ، می پردازد.
"افزایش وزن فرد ، باید نسبت به وزن شروع بارداری ، تحت نظارت قرار گیرد. اگر شما با BMI نرمال [تعریف شده توسط وزن قبل از بارداری تقسیم بر قد در متر مربع] شروع کردید ، می توایند 11 تا 16 کیلوگرم افزایش وزن دهید. اما اگر شما چاق هستید ، انتظار این است که شما فقط بین 5 تا 9 کیلوگرم - بیشتر یا کمتر - ، افزایش پیدا کنید.

محققان دانشگاه مودنا و رجیو امیلیا در دپارتمان مادر و نوزاد با همکاران خود در دانشگاه علوم پزشکی تشخیصی و دپارتمان بهداشت و درمان عمومی در آمریکا ، برای ایجاد تغییرات در شیوه زندگی درمانی (TLC) یک تیم را تشکیل دادند. 33 زن در یک گروه درمان برای یک رژیم 1500 کیلوکالری / روز و رژیم غذایی همراه با فعالیت فیزیکی ملایم (30 دقیقه / در روز ، 3 بار / در هفته) انتخاب شدند. 28 زن در گروه دیگر فقط بمنظور استفاده از مشاوره عمومی از متخصص مامایی خود انتخاب شدند. آنها از هفته دوازدهم بارداری شروع بکار کردند.

تحقیقات آنها نشان می دهد که گروه اول از زنان باردار (کسانی که در گروه TLC با BMI> 30 بودند) که با یک رژیم غذایی و ورزش مناسب همراه بودند ، 77.8 درصد قادر به ماندن در وضعیت افزایش مناسب وزن بودند ، درحالیکه تنها 30 درصد از گروه به این مهم دست بافته بودند. علاوه بر این ، سرعت ، فشار خون بالا ، زایمان زودرس و دیابت بارداری به طور معنی داری در گروه TLC کمتر دیده می شد.

مرجع : http://www.sciencedaily.com

تماس با ما

اگر مایلید با سایت تناسب همکاری کنید و یا تمایل دارید مطالب خودتان را برای ما ارسال کنید ، همچنین برای تبادل لینک با ما و یا برای درج آگهی خودتان در سایت ، می توانید از این بخش استفاده کنید و یا به آدرس Info@tanaasob.com ایمیل بزنید.بدیهی است مطالب ارسالی شما پس از بررسی با نام خودتان در سایت به نمایش گذاشته می شود.

آخرین مطالب

آخرین مطالب