تناسب اندام

چاقی ، ورزش و تناسب اندام

حمله همه جانبه به منطقه T

یک اصطلاح قدیمی و معروفی که هر وقت می‌خواستند در مورد کسی که از نظر بدنی با الباقی تفاوت داشت بگویند و به کار برده می‌شد این بود : چه قدر چهارشانه است و این شروع داستان این هفته ماست... ادامه

حمله همه جانبه به منطقه T حمله همه جانبه به منطقه T

چربی سوزی برای خانم ها

معمولا در مورد کاهش وزن اینطور تصور می شود که خیلی ساده است : کمتر بخور و تمرین کن، البته این کاملا صحیح است، ولی چیزی که یک بدنساز به شما خواهد گفت این است که کاهش دادن چربی کاری بسیار مشکل است... ادامه

چربی سوزی برای خانم ها چربی سوزی برای خانم ها

روش‎های کاهش وزن به وسیله جراحی

برخی از افراد چاق نمی‌توانند با شیوه‌های معمول وزن خود را کاهش دهند و پزشکان انجام اعمال جراحی کاهش وزن را برای آنها توصیه می‌کنند. به گزارش ایسنا : هر سال تنها در آمریکا 160 هزار عمل جراحی کاهش وزن انجام می‌شود، البته این اعمال جراحی... ادامه

روش‎های کاهش وزن به وسیله جراحی روش‎های کاهش وزن به وسیله جراحی

افزایش وزن مناسب در دوران بارداری

پرینت E-mail

افزایش وزن مناسب در دوران بارداریمحققان در یک مطالعه که در تاریخ 15 فوریه ارائه شده ، در نشست سالانه طب مادر و جنین ، در سان فرانسیسکو ، گزارشی داده اند که نشان می دهد که فعالیت بدنی پایدار و شیوه زندگی سالم در سه ماهه اول بارداری می تواند از افزایش وزن بیش از حد در زنان چاق باردار (با شاخص توده بدن بالاتر از 30) ، زایمان زودرس ، فشار خون بالا و دیابت بارداری جلوگیری کند.
این مطالعه تصادفی ، تحت عنوان پیدایش عوارض حاملگی در زنان با BMI > 25 ، به تدوین یک سبک زندگی سالم و برنامه غذا خوردن صحیح ، برای کمک به پزشکان برای ارائه توصیه های خاص به زنان چاق باردار در مورد مقدار وزنی که باید در طول دوران بارداری خود داشته باشند ، می پردازد.
"افزایش وزن فرد ، باید نسبت به وزن شروع بارداری ، تحت نظارت قرار گیرد. اگر شما با BMI نرمال [تعریف شده توسط وزن قبل از بارداری تقسیم بر قد در متر مربع] شروع کردید ، می توایند 11 تا 16 کیلوگرم افزایش وزن دهید. اما اگر شما چاق هستید ، انتظار این است که شما فقط بین 5 تا 9 کیلوگرم - بیشتر یا کمتر - ، افزایش پیدا کنید.

محققان دانشگاه مودنا و رجیو امیلیا در دپارتمان مادر و نوزاد با همکاران خود در دانشگاه علوم پزشکی تشخیصی و دپارتمان بهداشت و درمان عمومی در آمریکا ، برای ایجاد تغییرات در شیوه زندگی درمانی (TLC) یک تیم را تشکیل دادند. 33 زن در یک گروه درمان برای یک رژیم 1500 کیلوکالری / روز و رژیم غذایی همراه با فعالیت فیزیکی ملایم (30 دقیقه / در روز ، 3 بار / در هفته) انتخاب شدند. 28 زن در گروه دیگر فقط بمنظور استفاده از مشاوره عمومی از متخصص مامایی خود انتخاب شدند. آنها از هفته دوازدهم بارداری شروع بکار کردند.

تحقیقات آنها نشان می دهد که گروه اول از زنان باردار (کسانی که در گروه TLC با BMI> 30 بودند) که با یک رژیم غذایی و ورزش مناسب همراه بودند ، 77.8 درصد قادر به ماندن در وضعیت افزایش مناسب وزن بودند ، درحالیکه تنها 30 درصد از گروه به این مهم دست بافته بودند. علاوه بر این ، سرعت ، فشار خون بالا ، زایمان زودرس و دیابت بارداری به طور معنی داری در گروه TLC کمتر دیده می شد.

مرجع : http://www.sciencedaily.com

تماس با ما

اگر مایلید با سایت تناسب همکاری کنید و یا تمایل دارید مطالب خودتان را برای ما ارسال کنید ، همچنین برای تبادل لینک با ما و یا برای درج آگهی خودتان در سایت ، می توانید از این بخش استفاده کنید و یا به آدرس Info@tanaasob.com ایمیل بزنید.بدیهی است مطالب ارسالی شما پس از بررسی با نام خودتان در سایت به نمایش گذاشته می شود.

آخرین مطالب

آخرین مطالب