تناسب اندام

چاقی ، ورزش و تناسب اندام

پرس سینه اصولی و درست

بزرگترین مشکلی که در بدنسازان سطح آماتور می‌بینیم این است که در تمرین به باوری رسیده‌اند که می‌گوید هر چه وزنه کاربردی سنگین‌تر باشد عضله هم بیشتر خواهد شد. باب سی‌چریلو و کریس کوک با یکدیگر تمرین سینه دارند. آنها مجموعاً حدود ۴ دهه تجربه را در کوله‌بار خود دارند... ادامه

پرس سینه اصولی و درست پرس سینه اصولی و درست

رازهـای پـنـهان بدنسازی و تناسب انـدام

در طـول چـنـد سـال اخیر، در برنامه های تلویزیونی شاهد قربـانـیـانی بـودیم که به دلیل مکمل های سوزاننده چربی "ادروفین" به این روز افتاده بودند. البته مصرف ادروفین تنها گوشه ای از حوادثی است که دریـن زمینه اتفاق می افتد. رازهـای پـنـهان و عمـیـقی... ادامه

رازهـای پـنـهان بدنسازی و تناسب انـدام رازهـای پـنـهان بدنسازی و تناسب انـدام

مواد غذایی چربی سوز

یک سری مواد غذایی وجود دارد که به نام "غذاهایی با کالری منفی" (NEGATIVE CALORIE FOODS) معروف هستند. این مواد غذایی نسبت به سایر مواد ، انرژی بیشتری برای هضم خود نیاز دارند، یعنی بدن انرژی بیشتری برای هضم آنها می سوزاند و در عین حال بدن نمی تواند کالری زیادی از آنها برای خود ذخیره کند. ادامه

مواد غذایی چربی سوز مواد غذایی چربی سوز

تردمیل

پرینت E-mail

تردمیلتردمیل بیشترین میزان کالری را نسبت به دیگر دستگاه های قلبی عروقی در دسترس در باشگاه ها می سوزاند. شما می توانید با پیاده روی سریع با این دستگاه انتظار سوزاندن حدود 100 کالری در هر مایل را داشته باشید.

تردمیل می تواند با افزایش سرعت از حالت راه رفتن به دویدن و یا با تنظیم شیب برای بسیاری از سطوح مختلف تناسب اندام وفق داده شود. اما حتی راه رفتن نیز ممکن است برای کسی است که اضافه وزن و یا درد مفاصل دارد ، زیاد باشد.
طبق مطالعات هر بار که پای شما به زمین برخورد می کند نیرویی معادل 3.7 برابر وزن شما در حالتیکه فقط در حال راه رفتن بر روی زمین هستید ، ایجاد می شود.
از آنجا که تردمیل در زیر شما در حال حرکت است ، ممکن است تاثیر آن کمی کمتر باشد. اما اگر شما احساس خوبی ندارید - به خصوص بر روی زانو های خود و یا در کمر - دستگاه دیگری را انتخاب کنید.

چیز دیگری که باید بخاطر داشته باشید : متئو وکوویچ ، فیزیولوژیست ورزش و دانشیار در دانشگاه ایالتی داکوتای جنوبی می گوید : تردمیل می تواند یک چالش واقعی تعادل برای ورزشکاران جدید و یا کسانی که مدت زیادی نیست که مشغول به کار شده اند ، باشد.

مرجع : http://www.webmd.com

تماس با ما

اگر مایلید با سایت تناسب همکاری کنید و یا تمایل دارید مطالب خودتان را برای ما ارسال کنید ، همچنین برای تبادل لینک با ما و یا برای درج آگهی خودتان در سایت ، می توانید از این بخش استفاده کنید و یا به آدرس Info@tanaasob.com ایمیل بزنید.بدیهی است مطالب ارسالی شما پس از بررسی با نام خودتان در سایت به نمایش گذاشته می شود.

آخرین مطالب

آخرین مطالب