تناسب اندام

چاقی ، ورزش و تناسب اندام

ده حرکت برای تقویت عضلات پا

در اینجا به ۱۰ تمرین ورزشی اشاره خواهیم کرد که بتواند به عضلانی تر کردن پائین تنه شما کمک کنند. ادامه

ده حرکت برای تقویت عضلات پا ده حرکت برای تقویت عضلات پا

10 رژیم رایج لاغری

ه جای پرداختن به یک مورد خاص کاهش وزن، سراغ یک سوژه داغ، عام و پرطرفدار رفته ایم؛ «مقایسه ۱۰ رژیم پرطرفدار لاغری». بررسی های جدید نشان داده است وزن یک سوم افرادی که برای کاهش وزن رژیم می گیرند... ادامه

10 رژیم رایج لاغری 10 رژیم رایج لاغری

تردمیل

پرینت E-mail

تردمیلتردمیل بیشترین میزان کالری را نسبت به دیگر دستگاه های قلبی عروقی در دسترس در باشگاه ها می سوزاند. شما می توانید با پیاده روی سریع با این دستگاه انتظار سوزاندن حدود 100 کالری در هر مایل را داشته باشید.

تردمیل می تواند با افزایش سرعت از حالت راه رفتن به دویدن و یا با تنظیم شیب برای بسیاری از سطوح مختلف تناسب اندام وفق داده شود. اما حتی راه رفتن نیز ممکن است برای کسی است که اضافه وزن و یا درد مفاصل دارد ، زیاد باشد.
طبق مطالعات هر بار که پای شما به زمین برخورد می کند نیرویی معادل 3.7 برابر وزن شما در حالتیکه فقط در حال راه رفتن بر روی زمین هستید ، ایجاد می شود.
از آنجا که تردمیل در زیر شما در حال حرکت است ، ممکن است تاثیر آن کمی کمتر باشد. اما اگر شما احساس خوبی ندارید - به خصوص بر روی زانو های خود و یا در کمر - دستگاه دیگری را انتخاب کنید.

چیز دیگری که باید بخاطر داشته باشید : متئو وکوویچ ، فیزیولوژیست ورزش و دانشیار در دانشگاه ایالتی داکوتای جنوبی می گوید : تردمیل می تواند یک چالش واقعی تعادل برای ورزشکاران جدید و یا کسانی که مدت زیادی نیست که مشغول به کار شده اند ، باشد.

مرجع : http://www.webmd.com

تماس با ما

اگر مایلید با سایت تناسب همکاری کنید و یا تمایل دارید مطالب خودتان را برای ما ارسال کنید ، همچنین برای تبادل لینک با ما و یا برای درج آگهی خودتان در سایت ، می توانید از این بخش استفاده کنید و یا به آدرس Info@tanaasob.com ایمیل بزنید.بدیهی است مطالب ارسالی شما پس از بررسی با نام خودتان در سایت به نمایش گذاشته می شود.

آخرین مطالب

آخرین مطالب