تناسب اندام

چاقی ، ورزش و تناسب اندام

مفهوم دوره در بدنسازی یا پرورش اندام

امروزه کمتر خانواده ای را در ایران می توان یافت که یک و یا چند نفر از اعضای آن در کسوت بدن کار و پرورش اندام باز در نیامده باشد و متاسفانه در بین ورزشکاران رشته پرورش اندام نیز کمتر کسی را می توان سراغ گرفت که اسم دوره را به گوش نشنیده باشد و یا احیاناً از آن بهره نبرده باشد... ادامه

مفهوم دوره در بدنسازی یا پرورش اندام مفهوم دوره در بدنسازی یا پرورش اندام

ورزش منظم چه فوایدی دارد؟

توجه به ورزش و فعالیت بدنی به عنوان راهکار اصلی پیشگیری و درمان بسیاری از بیماریها محسوب شده و عامل ایجاد سلامت عمومی و کاهش سطح ناتوانی در جمعیت بیمار محسوب می شود. ادامه

ورزش منظم چه فوایدی دارد؟ ورزش منظم چه فوایدی دارد؟

کوچک کردن شکم بانوان و یک رژیم غذایی مناسب

انوان توجه داشته باشند که کوچک کردن شکم نیاز به وقت و حوصله زیادی دارد، بخصوص زمانی که نقاطی از شکم شما دارای مقاومت کاهش چربی باشد و به راحتی نتوان آن نقطه را کاهش حجم و لاغر کرد... ادامه

کوچک کردن شکم بانوان و یک رژیم غذایی مناسب کوچک کردن شکم بانوان و یک رژیم غذایی مناسب

تردمیل

پرینت E-mail

تردمیلتردمیل بیشترین میزان کالری را نسبت به دیگر دستگاه های قلبی عروقی در دسترس در باشگاه ها می سوزاند. شما می توانید با پیاده روی سریع با این دستگاه انتظار سوزاندن حدود 100 کالری در هر مایل را داشته باشید.

تردمیل می تواند با افزایش سرعت از حالت راه رفتن به دویدن و یا با تنظیم شیب برای بسیاری از سطوح مختلف تناسب اندام وفق داده شود. اما حتی راه رفتن نیز ممکن است برای کسی است که اضافه وزن و یا درد مفاصل دارد ، زیاد باشد.
طبق مطالعات هر بار که پای شما به زمین برخورد می کند نیرویی معادل 3.7 برابر وزن شما در حالتیکه فقط در حال راه رفتن بر روی زمین هستید ، ایجاد می شود.
از آنجا که تردمیل در زیر شما در حال حرکت است ، ممکن است تاثیر آن کمی کمتر باشد. اما اگر شما احساس خوبی ندارید - به خصوص بر روی زانو های خود و یا در کمر - دستگاه دیگری را انتخاب کنید.

چیز دیگری که باید بخاطر داشته باشید : متئو وکوویچ ، فیزیولوژیست ورزش و دانشیار در دانشگاه ایالتی داکوتای جنوبی می گوید : تردمیل می تواند یک چالش واقعی تعادل برای ورزشکاران جدید و یا کسانی که مدت زیادی نیست که مشغول به کار شده اند ، باشد.

مرجع : http://www.webmd.com

تماس با ما

اگر مایلید با سایت تناسب همکاری کنید و یا تمایل دارید مطالب خودتان را برای ما ارسال کنید ، همچنین برای تبادل لینک با ما و یا برای درج آگهی خودتان در سایت ، می توانید از این بخش استفاده کنید و یا به آدرس Info@tanaasob.com ایمیل بزنید.بدیهی است مطالب ارسالی شما پس از بررسی با نام خودتان در سایت به نمایش گذاشته می شود.

آخرین مطالب

آخرین مطالب