تناسب اندام

چاقی ، ورزش و تناسب اندام

حمله همه جانبه به منطقه T

یک اصطلاح قدیمی و معروفی که هر وقت می‌خواستند در مورد کسی که از نظر بدنی با الباقی تفاوت داشت بگویند و به کار برده می‌شد این بود : چه قدر چهارشانه است و این شروع داستان این هفته ماست... ادامه

حمله همه جانبه به منطقه T حمله همه جانبه به منطقه T

چربی سوزی برای خانم ها

معمولا در مورد کاهش وزن اینطور تصور می شود که خیلی ساده است : کمتر بخور و تمرین کن، البته این کاملا صحیح است، ولی چیزی که یک بدنساز به شما خواهد گفت این است که کاهش دادن چربی کاری بسیار مشکل است... ادامه

چربی سوزی برای خانم ها چربی سوزی برای خانم ها

روش‎های کاهش وزن به وسیله جراحی

برخی از افراد چاق نمی‌توانند با شیوه‌های معمول وزن خود را کاهش دهند و پزشکان انجام اعمال جراحی کاهش وزن را برای آنها توصیه می‌کنند. به گزارش ایسنا : هر سال تنها در آمریکا 160 هزار عمل جراحی کاهش وزن انجام می‌شود، البته این اعمال جراحی... ادامه

روش‎های کاهش وزن به وسیله جراحی روش‎های کاهش وزن به وسیله جراحی

دوچرخه ثابت

پرینت E-mail

دوچرخه ثابتهمه کارشناسان بر این باورند که دوچرخه ثابت ، تمرین با حداقل تاثیر بر مفاصل را ارائه می دهد. افراد مبتلا به درد زانو اغلب این دوچرخه را نسبت به مابقی محصولات ورزشی ترجیح می دهند ، از آنجا که تاثیر وزن بدن همیشه یک نگرانی در هنگام استفاده از تردمیل بوده است.

اما برای جلوگیری از فشار زانو ، شما باید مطمئن شوید که دوچرخه متناسب با بدن شما تنظیم شده است. از هر 10 نفر ، 9 نفر در هنگام استفاده از یک دوچرخه آنرا بدرستی تنظیم نمی کنند.

در هنگام تنظیم ارتفاع صندلی ، مطمئن شوید که زمانیکه شما روی صندلی نشسته اید و پای خود را روی پدال گذاشتید ، خم بسیار اندکی در زانوی شما وجود دارد (5 - تا 10 درجه).
اکثر مردم صندلی را بیش از حد پایین می آورند ، به این معنی که زانو خود را بیش از حد خم می کنند. این می تواند فشار بیش از حد بر زانو وارد آورد و در نتیجه منجر به آسیب و درد زانو شود.

علاوه بر این ، اگر شما صندلی را بیش از حد پایین بیاورید ، شما اجازه نمی دهید پا مسیر کامل حرکت را طی کند و این بدید معنی است که شما کالری کمتری استفاده می کنید.

میزان کالری سوزی دوچرخه ثابت نسبت به برخی از ماشین های دیگر کمتر است. برای سوزاندن 100 کالری ، شما نیاز دارید که چهار مایل پدال بزنید.

مرجع : http://www.webmd.com

تماس با ما

اگر مایلید با سایت تناسب همکاری کنید و یا تمایل دارید مطالب خودتان را برای ما ارسال کنید ، همچنین برای تبادل لینک با ما و یا برای درج آگهی خودتان در سایت ، می توانید از این بخش استفاده کنید و یا به آدرس Info@tanaasob.com ایمیل بزنید.بدیهی است مطالب ارسالی شما پس از بررسی با نام خودتان در سایت به نمایش گذاشته می شود.

آخرین مطالب

آخرین مطالب