تناسب اندام

چاقی ، ورزش و تناسب اندام

ده حرکت برای تقویت عضلات پا

در اینجا به ۱۰ تمرین ورزشی اشاره خواهیم کرد که بتواند به عضلانی تر کردن پائین تنه شما کمک کنند. ادامه

ده حرکت برای تقویت عضلات پا ده حرکت برای تقویت عضلات پا

10 رژیم رایج لاغری

ه جای پرداختن به یک مورد خاص کاهش وزن، سراغ یک سوژه داغ، عام و پرطرفدار رفته ایم؛ «مقایسه ۱۰ رژیم پرطرفدار لاغری». بررسی های جدید نشان داده است وزن یک سوم افرادی که برای کاهش وزن رژیم می گیرند... ادامه

10 رژیم رایج لاغری 10 رژیم رایج لاغری

دوچرخه ثابت

پرینت E-mail

دوچرخه ثابتهمه کارشناسان بر این باورند که دوچرخه ثابت ، تمرین با حداقل تاثیر بر مفاصل را ارائه می دهد. افراد مبتلا به درد زانو اغلب این دوچرخه را نسبت به مابقی محصولات ورزشی ترجیح می دهند ، از آنجا که تاثیر وزن بدن همیشه یک نگرانی در هنگام استفاده از تردمیل بوده است.

اما برای جلوگیری از فشار زانو ، شما باید مطمئن شوید که دوچرخه متناسب با بدن شما تنظیم شده است. از هر 10 نفر ، 9 نفر در هنگام استفاده از یک دوچرخه آنرا بدرستی تنظیم نمی کنند.

در هنگام تنظیم ارتفاع صندلی ، مطمئن شوید که زمانیکه شما روی صندلی نشسته اید و پای خود را روی پدال گذاشتید ، خم بسیار اندکی در زانوی شما وجود دارد (5 - تا 10 درجه).
اکثر مردم صندلی را بیش از حد پایین می آورند ، به این معنی که زانو خود را بیش از حد خم می کنند. این می تواند فشار بیش از حد بر زانو وارد آورد و در نتیجه منجر به آسیب و درد زانو شود.

علاوه بر این ، اگر شما صندلی را بیش از حد پایین بیاورید ، شما اجازه نمی دهید پا مسیر کامل حرکت را طی کند و این بدید معنی است که شما کالری کمتری استفاده می کنید.

میزان کالری سوزی دوچرخه ثابت نسبت به برخی از ماشین های دیگر کمتر است. برای سوزاندن 100 کالری ، شما نیاز دارید که چهار مایل پدال بزنید.

مرجع : http://www.webmd.com

تماس با ما

اگر مایلید با سایت تناسب همکاری کنید و یا تمایل دارید مطالب خودتان را برای ما ارسال کنید ، همچنین برای تبادل لینک با ما و یا برای درج آگهی خودتان در سایت ، می توانید از این بخش استفاده کنید و یا به آدرس Info@tanaasob.com ایمیل بزنید.بدیهی است مطالب ارسالی شما پس از بررسی با نام خودتان در سایت به نمایش گذاشته می شود.

آخرین مطالب

آخرین مطالب