تناسب اندام

چاقی ، ورزش و تناسب اندام

حمله همه جانبه به منطقه T

یک اصطلاح قدیمی و معروفی که هر وقت می‌خواستند در مورد کسی که از نظر بدنی با الباقی تفاوت داشت بگویند و به کار برده می‌شد این بود : چه قدر چهارشانه است و این شروع داستان این هفته ماست... ادامه

حمله همه جانبه به منطقه T حمله همه جانبه به منطقه T

چربی سوزی برای خانم ها

معمولا در مورد کاهش وزن اینطور تصور می شود که خیلی ساده است : کمتر بخور و تمرین کن، البته این کاملا صحیح است، ولی چیزی که یک بدنساز به شما خواهد گفت این است که کاهش دادن چربی کاری بسیار مشکل است... ادامه

چربی سوزی برای خانم ها چربی سوزی برای خانم ها

روش‎های کاهش وزن به وسیله جراحی

برخی از افراد چاق نمی‌توانند با شیوه‌های معمول وزن خود را کاهش دهند و پزشکان انجام اعمال جراحی کاهش وزن را برای آنها توصیه می‌کنند. به گزارش ایسنا : هر سال تنها در آمریکا 160 هزار عمل جراحی کاهش وزن انجام می‌شود، البته این اعمال جراحی... ادامه

روش‎های کاهش وزن به وسیله جراحی روش‎های کاهش وزن به وسیله جراحی

تن ساز همراه

پرینت E-mail

تن ساز همراهاز سالیان دور انسان به دنبال روشها و انجام اعمال مختلف جهت بالا بردن سطح سلامت و رفاه خود بوده است . آب و هوای سالم، آرامش اعصاب و انجام حرکات مفید بدنی از عوامل مفید و موثر در حفظ نشاط و سلامتی مردم میباشد . لکن با صنعتی شدن جوامع و گسترش روز افزون استفاده از وسایل و اسباب راحتی، بدن در مقابل نوعی سکون و بی تحرکی صنعتی قرار گرفت که نتیجه آن شیوع بیماریهای قرن حاضر است.

افزایش وزن، فشار خون بالا، دیابت و افسردگی از جمله بیماریهائی هستند که ارتباط مستقیم با میزان تحرک سالم بدنی و ورزش دارند - درایام گذشته چون انجام حرکات بدنی جزئی از بدنه زندگی محسوب میشد، کمتر کسی به فکر ارزش و تأثیر آن بود . پس از شیوع بیماریهای مزمن مربوط به صنعتی شدن و استفاده اطبا از درمانهای مختلف، دارویی بدون عارضه، بسیارموثر، قابل استفاده برای تمام سنین و افراد و بسیار ارزان و کم هزینه بنام ( ورزش ) جای خود را در نسخه درمانی پزشکان باز کرد. همچنین با تخصصی شدن علوم و فنون مختلف، ورزش هم به نوعی علم تبدیل گشت که برای آن تدریس دانشگاهی هم در نظر گرفته شد. اما شاید با تمام این اوصاف، کمتر از یک درصد از اقشار جامعه درگیر ورزش هستند و جمع کثیری از افراد تماشاگر ورزشکاران

یکی از دلایل استقبال افراد از ورزش، هزینه کم، دسترسی آسان به امکانات ورزشی، و قابلیت تنظیم زمان انجام حرکات ورزشی با اوقات روزانه افراد باشد . با توجه به گسترش روز افزون استفاده از اسباب و وسایل ورزشی در منزل، اختراع دستگاه تن ساز همراه انقلابی در عرصه ورزش آپارتمانی بوده است که با داشتن چندین پارامتر بسیار مهم، به عنوان ستاره درخشان در آسمان ورزش می درخشد.
حجم بسیار کم :دستگاه با ابعاد 21×45×155 سانتی متر و نصب و ماندگاری روی دیوار، تقریباً فضای اشغال شده در منزل را به صفر میرساند .
وزن بسیار کم : دستگاه به وزن 10 کیلو گرم قابل حمل برای افراد مختلف میباشد .
تنوع بسیار زیاد انجام حرکات ورزشی : تا کنون با عنایت جمع کثیری از ورزشکاران، قریب به بیش از 85 نوع حرکت عمومی و تخصصی ورزشی توسط این دستگاه انجام شده است که این دستگاه را به نوعی باشگاه بدنسازی کامل در منزل تبدیل کرده است .
کیفیت خوب مواد اولیه : در طراحی و تهیه قطعات و نحوه چیدمان وسایل موجود در دستگاه سعی شده است با پرهیز از استفاده از وسایل تزئینی بدون کاربرد واقعی ورزشی، از مواد اولیه با کیفیت خوب و طراحی ساده ای استفاده شود تا بیشتر به هدف اصلی که انجام حرکات سالم ورزشی است پرداخت شود نه فروش دستگاه شیک با انواع امکانات اما بدون کاربرد موثر .
قابل استفاده برای تمام افراد منزل در تمام سنین : با این دستگاه اکثر افراد منزل که در سنین 8 الی 80 ساله و حتی دارای بیماریهای خاص بدنی هم هستند، هم میتوانند ورزش نمایند و انجام حرکات سنگین تر و قوی تر با فاصله گرفتن مختصر از دستگاه میسر می شود.
صرفه جوئی در زمان و مکان و مواد اولیه : داشتن یک باشگاه کامل بدنسازی در داخل منزل شما، انجام حرکات ورزشی در هر ساعت از شبانه روز که تمایل دارید، فشرده کردن جمع کثیری از دستگاههای ورزشی در یک دستگاه و عدم نیاز به خروج از منزل جهت انجام ورزش مخصوصا ً برای بانوان که درگیرامور خانه داری و نگهداری از فرزندان خردسال هستند، در مجموع صرفه جوئی بسیار زیادی را در زمان، مکان و هزینه های خانواده برای رسیدن به سلامتی لازم را در بردارد .

مرجع : http://www.tansazhamrah.ir

تماس با ما

اگر مایلید با سایت تناسب همکاری کنید و یا تمایل دارید مطالب خودتان را برای ما ارسال کنید ، همچنین برای تبادل لینک با ما و یا برای درج آگهی خودتان در سایت ، می توانید از این بخش استفاده کنید و یا به آدرس Info@tanaasob.com ایمیل بزنید.بدیهی است مطالب ارسالی شما پس از بررسی با نام خودتان در سایت به نمایش گذاشته می شود.

آخرین مطالب

آخرین مطالب