تناسب اندام

چاقی ، ورزش و تناسب اندام

ده حرکت برای تقویت عضلات پا

در اینجا به ۱۰ تمرین ورزشی اشاره خواهیم کرد که بتواند به عضلانی تر کردن پائین تنه شما کمک کنند. ادامه

ده حرکت برای تقویت عضلات پا ده حرکت برای تقویت عضلات پا

10 رژیم رایج لاغری

ه جای پرداختن به یک مورد خاص کاهش وزن، سراغ یک سوژه داغ، عام و پرطرفدار رفته ایم؛ «مقایسه ۱۰ رژیم پرطرفدار لاغری». بررسی های جدید نشان داده است وزن یک سوم افرادی که برای کاهش وزن رژیم می گیرند... ادامه

10 رژیم رایج لاغری 10 رژیم رایج لاغری

میله EZ

پرینت E-mail

میله EZهمه ما می خواهیم عضله جلوبازو بزرگی داشته باشیم. اولین تصویری که به ذهن ما در هنگام صحبت کردن در مورد عضلات می آید، گرفتن فیگور بازو برای دیدن بزرگی آن است. بدیهی است که می خواهید جلوبازوی بزرگتری داشته باشید وگرنه در حال حاضر به خواندن این مقاله مشغول نبودید. شما همچنین مایل به استفاده از یک ورزشی هستید که ثابت شده است که مفید فایده می باشد.

میله EZ دقیقا همان چیزی است که دنبالش می گردید. قهرمانان زیادی از هر دوره از آن استفاده می کرده اند و استفاده از آن توسط بسیاری از مردم در انجمن های تناسب اندام دیده می شود. این یک جزء اصلی در بسیاری از تمرینهای عضله دوسر است و شما باید استفاده از آن را در برنامه خود قرار دهید.

چرا میله EZ؟

به گفته بسیاری از کارشناسان، از جمله بدنسازان IFBB، باب سیشریلو، میله EZ بهتر از یک میله راست است چرا که حالتیکه که شما آن را بدست می گیرید، هر دو مچ دست و آرنج خود را در یک موقعیت طبیعی تر از یک میله راست قرار می دهید. اگر شما تا به حال از ناحیه بازو صدماتی دیده باشید و برای درمان به فیزیوتراپی رفته باشید، درمانگر احتمالا به شما همین را گفته است.

مرجع : http://www.bodybuilding.com/fun/one-move-for-big-biceps-the-ez-bar-curl.html

تماس با ما

اگر مایلید با سایت تناسب همکاری کنید و یا تمایل دارید مطالب خودتان را برای ما ارسال کنید ، همچنین برای تبادل لینک با ما و یا برای درج آگهی خودتان در سایت ، می توانید از این بخش استفاده کنید و یا به آدرس Info@tanaasob.com ایمیل بزنید.بدیهی است مطالب ارسالی شما پس از بررسی با نام خودتان در سایت به نمایش گذاشته می شود.

آخرین مطالب

آخرین مطالب